لوگو تيم طراحي وب سايت جولان
بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي | ديجيتس يا ايزي لاگين؟

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكی | افزونه دیجیتس يا افزونه ایزی لاگين؟

بهترين افزونه ورود و عضويت با شماره موبايل را چگونه انتخاب كنيم

انتخاب بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي (افزونه ثبت نام با شماره موبایل) يكي از دغدغه هاي طراحان سايت است. در سايتهاي بزرگ فروشگاهي و سايتهايي كه خدمات ارائه مي دهند كاربر به راحتي با زدن شماره موبايل خود عضو مي شود.

سعي طراحان وبسايت در اين است كه كاربر در كنار امنيت كامل و به راحتي وارد سايت شوند. يا اينكه بتوانند به راحتي خريد خود را انجام دهند. اين راحتي و سهولت كاربر در فروش و سود آوري سايت بسيار تاثير گذاراست.چه بسيار از سايتهاي كه بخاطر همين امر مشتري هاي خود را از دست داده اند.

ثبت نام آسان، تاييد هويت راحت و در نتيجه تجربه كاربري بهتر از مشخصات مهم اين افزونه ها مي بايست باشد. با استفاده از افزونه هاي ورود و عضويت با شماره موبايل در وردپرس و فروشگاه ساز ووكامرس اين كار به راحتي انجام خواهد شد. (انتخاب بهترین افزونه ثبت نام با شماره موبایل)

ولي سوال اين است كه در بين پلاگينهايي كه در مخزن ورودپرس به صورت رايگان هست و يا افزونه هاي غير رايگان كدام يك را بايد نصب كنيم. من بعد از سرج بسيار دو افزونه براي اين كار انتخاب كردم كه در اين مقاله آنها را بررسي ميكنيم.

 • افزونه خارجي كه به فارسي ترجمه شده – ديجيتس Digits
 • افزونه كاملا فارسي  – ايزي لاگين easylogin

معرفي پلاگين ديجيتس Digits |  افزونه ورود و عضویت با شماره موبایل | افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس 

با افزونه ديجيتس عضويت و ورود با شماره موبايل امكان پذير است. با اين افزونه كابران شما امكان ثبت نام و ورود به سايت با شماره تلفن همراه و رمز يك بار مصرف (OTP) را خواهند داشت. با اين امكان ديگر نياز نيست كابران رمز و نام كاربري خود را هميشه به خاطر بسپارند و يا جايي ذخيره كنند. نكته بعدي در افزونه Digits اهراز هويت كاربران است. كابران بايد رمز عبور يك بار مصرفي كه بر روي موبايلشان ارسال شده را وارد كنند.

در گذشته كاربران براي عضويت در يك سايت مجبور به پركردن فرمها و انتخاب نام كاربري و رمز عبور بودند. علاوه بر آن در برخي از سايتها مي بايست حتما تاييد ايميل را نيز انجام دهيد تا ثبت نام شما نهايي گردد. اما در اين افزونه مراحل ثبت نام خيلي كوتاه تر و راحت تر شده است. همين امر باعث تجربه كاربري بهتري مي گردد.

معرفي پلاگين ايزي لاگين easylogin | اولين پلاگين ورود و ثبت نام با شماره موبايل ايراني 

در سايت بيگر سافت  افزونه ثبت نام با شماره موبایل به اين شكل معرفي شده است:

اولین و کاملترین افزونه فوق حرفه ای ورود و عضویت برای تمامی انواع سایت ها با استاندارد های کدنویسی جهانی و سرعتی بی نظیر در خدمت شما کاربران عزیز می باشد.

معنی نام این افزونه یعنی ورود آسان و دقیقا عملکرد افزونه ایزی لاگین ورود و عضویت در لحظه و آسان هست که حتی در پروسه فروش سایت ، شما را نیز همراهی می کند تا کاربران شما بتوانند با سرعت بالایی خرید خود را انجام دهند.

کار کردن با این افزونه بسیار ساده می باشد ، صرفا کافیست افزونه ایزی لاگین را نصب و فعال نمایید و به راحتی خوده افزونه بخش ورود و عضویت سایت شما را تشخیص میدهد و بعد از آن به بخش تنظیمات بروید و گزینه های مورد نیاز را تنظیم کنید به همین سادگی

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي در سايت راست چين

اگر در سايت راست چين جستجويي انجام بدهيد به راحتي مي توانيد به صفحه خريد  افزونه ثبت نام با شماره موبایل خواهيد رسيد. امروز كه در حال نوشتن اين مقاله هستم (1402/12/10) قيمت اين افزونه 353 هزار تومان مي باشد. تا كنون 10284 خريد از اين افزونه شده و 86 درصد از خريداران رضايت داشته اند.

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي | ديجيتس يا ايزي لاگين؟ از راست چين

براي تست بيشتر  افزونه ديجيتس آن را خريداري كردم و در يكي از سايتهاي فروشگاهي که توسط تیم طراحی سایت جولان  طراحی شده بود نصب كردم. اين فروشگاه تازه تاسيس در خصوص فروش آنلاين لوازم التحرير در اصفهان مي باشد.  اولين موردي كه در استفاده از پلاگين ثبت نام با شماره موبایل جلب توجه مي‌كند پنل كاربري راحت ان است.  در صفحه اول تعداد ورود و مجموع كاربران ثبت نام شده در ماه را نمايش مي دهد.

 

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي - پانل كاربر افزونه ديجيتس راست چين

براي اشنايي بيشتر با اين افزونه اموزش كار با افزونه ديجيست از مقالات منتشر شده در اين خصوص در آينده استفاده كنيد

سايت راستچين سعي كرده كه اين افزونه را با تمام پانل هاي اس ام اس كشور هماهنگ كند . ساير قسمتهاي پانل كاربري شامل درگاه پيامك – درگاه ايميل – كليدهاي امنيتي و … مي باشد.

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي در سايت ژاكت

اگر در سايت ژاكت جستجو كنيد به راحتي صفحه خريد اين افزونه را خواهيد يافت. امروز كه در حال نوشتن اين مقاله هستم (1402/12/10) قيمت اين افزونه 395 هزار تومان مي باشد. تا كنون 18086 خريد از اين افزونه شده و نتيجه راي گيري از 314 راي كه داده شده امتياز 4.12 را به خود اختصاص داده است .

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي | ديجيتس يا ايزي لاگين؟ ژاكت

نكته جالب تعداد راي پايين نسبت به 18 هزار خريدي است كه از اين سايت شده است. متاسفانه از اين سايت من خريدي نداشتم كه بتوانم تفاوت عملكرد اين افزونه نسبت به سايت راست چين را براي شما عنوان كنم.

اگر در آينده خريدي انجام دادم حتما اختلافها، معايت و محاسن اين پلاگين نسبت به سايت راستچين را بيان خواهم كرد

نكته:
1- يكي از مشكلاتي كه افزونه راستچين براي سايتها به ارمغان مي آورد تاثير آن بر روي سرعت سايت مي باشد. افزونه بسيار سنگين و مشكل ساز براي سايتهاي ايراني است.

در تستهايي كه انجام دادم زماني كه افزونه ديجيتس روي سايت نباشد سرعت سايت بسيار سريعتر است و اگر براي شما سرعت سايت مهم است بايد در استفاده از اين افزونه دقت بيشتر كنيد

2- براي اينكه بتوانيد از تمام قابلتيهاي اين افزونه استفاده كنيد مي بايست تمام ادن هاي آن را نيز خريداري و نصب كنيد كه اين هم هزينه شما را بيشتر خواهد كرد

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي در سايت بيگر سافت

اگر در سايت بيگر سافت  وارد شويد به خاطر اينكه تعداد محصولات اين سايت آنقدر زياد نيست در صحفه اول اين افزونه را خواهيد يافت. امروز كه در حال نوشتن اين مقاله هستم (1402/12/10) قيمت اين افزونه 590 هزار تومان مي باشد.  و متاسفانه هيچ اطلاعاتي در خصوص تعداد خريد اين افزونه و درصد رضايت خريداران داده نشده است و نمي توان به راحتي در خصوص خريد اين افزونه تصميم گرفت.

 

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي | ديجيتس يا ايزي لاگين؟ ايزي لاگين

به تازگي اين افزونه براي يكي از سايتهاي فروشگاه كه توسط تيم طراحي جولان طراحي شده است خريداري و نصب شد. ورژن  1.9.2 افزونه ايزي لاگين را نصب كرديم  كه در تاريخ 4 بهمن 1402 به روز رساني شده بود.

نصب اين افزونه بسيار راحت بود اولين مشكلي كه بعد از خريد افزونه ايزي لاگين داشتم اين بود كه قسمت آموزش افزونه ایزی لاگین براي ما فعال نشده بود و مرتب اخطار مي‌داد كه براي ديدن آموزش بايد پلاگين ايزي لاگين را خريداري نمايید. با پيام در قسمت چت انلاين سايت بيگر سافت مشكل حل شد.

 

راه حل مشکل غیر فعال بودن قسمت آموزش افزونه ایزی لاگین

با توجه به اینکه ثبت نامه به صورت کامل انجام شده بود و دسترسی باز نشده بود از پشتیبان افزونه کمک گرفتم

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي در سايت بيگر سافت

بعد از نصب افزونه دو قسمت در داشبورد سايت اضافه شد. به نظرم كار خيلي جالبي نيست اگر قرار باشه هر افزونه ايي كه مي‌خريد چند تا قسمت در داشبورد اضافه كنه ديگه كنترل داشبورد واقعا سخت ميشه.

در قسمتی که به  بيگر سافت در داشبورد اضافه شده بود  يك قسمت به همين نام وجود دارد. این قسمت اصلا به جايي لينك نيست و يك صفحه سفيد با عبارت Soon Content مشاهده مي كنيد.

قسمت دوم مربوط به افزونه ايزي لاگين هست كه لايسنس دريافتي از سايت را در اين قسمت وارد مي كنيد. از همين قسمت مي توانيد لايسنس افزونه ايزي لاگين را غير فعال كنيد.

گزينه بعدي كه به داشبورد اضافه شده ايزي لاگين است. با كليك بر روي اين گزينه به پانل تنظيمات easylogin وارد مي‌شويد.
که این گزینه هم می توانست در همان گزینه ی ایزی لاگین که در داشبورد اضافه شده بود اضاله شود و نیاز به قسمت جداگانه نداشت.

صفحه مربوط به تنظیم لایسنس افزونها یزی لاگین - بیگرسافت

تمركز اين افزونه روي سه نمونه فرم ورود سايتهاي مطرح ايران مي باشد. در اين افزونه فرم سايتهاي ديجي كالا، راستچين و زرين پال به صورت آماده موجود مي باشد و شما نياز به طراحي مجدد اين فرمها نداريد.

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي در سايت بيگر سافت

شما مي توانيد در صفحه ساز المنتور المان مورد نظر خود را اضافه كنيد و از لحاظ متن ها، لوگو و استيل دهي روي ان كار كنيد.

در خريد اين افزونه بايد موارد زير مد نظرتون باشه:

 • پشتيباني اين پلاگين بعد از خريد فقط يك ماه هست و به نظر مي رسد  نسبت به سايت راستچين و ژاكت كه شش ماه پشتيباني دارند اين زمان بسيار كم است.
 • پاسخگويي و تيكت پشتيباني بسيار دير جواب ميدن ( حدود 4 ساعت در روزهاي معمولي) كه البته اين مشكل در ساير سايتها هم هست و مشكل بيگر سافت نيست ولي اگر اين شركت براي آينده محصول خود ارزش قائل باشد مي بايست پشتيباني خود را به زمان كمتر كاهش دهد تا كاربر كمتر منتظر بماند.
 • اين افزونه هنوز تكميل نشده و در كنار محاسني كه داره هنوز خيلي از موارد هست كه بايد مشكلاتش حل بشه و تكميل بشه.
 • هيچ قسمتي براي فراموشي رمز كاربر در نظر گرفته نشده است
 • در زمان ورود به سايت شما امكان اين را نداريد كه از رمز عبور خود استفاده كنيد و بلافاصله بعد از وارد كردن شماره موبايل براي شما كد ورود ارسال ميشود. حالا اگر كاربر نخواهد از رمز يك بار مصرف استفاده كند بايد چكار كند؟
 • در زمان ورود در برخي از موارد بارها و بارها شماره موبايل وارد ميكنيد كد ارسال مي شود و افزونه اعلام مي كند در حال انتقال و ورود موفق ولي بعد سريع مجدد به صفحه ورود بر گشت خواهيد شد. كه اين مورد باعث شد من فعلا افزونه را غير فعال كنم تا جواب پشتيبان را بگيرم.
 • نكته بعدي در المنتور بود كه من المان  فرم ديجي كالا اضافه كردم ولي زير آن نوشته بود تنظيمات زرين پال كه مشخصه هنوز خيلي نياز به بررسي داره اين پلاگين
بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي در سايت بيگر سافت

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1402/12/12​

48 ساعت از اخرين جوابي كه من تو تيكت زدم گذشته و متاسفانه پاسخي دريافت نكردم. به اين نتيجه رسيدم كه فيلمهاي آموزشي  پلاگين ايزي لاگين يك بار ديگه ببينم. اين افزونه به طور كلي سه قسمت فيلم آموزشي بيشتر نداره ودر قسمت سوم مبحثي را عنوان داشته كه تبت هماهنگ سازي را توضيح داده است.

در تب هماهنگ سازي گزينه همگام سازی با افزونه دیجیتس را بايد بزنيم در صورتي كه قبلا روي سايت شما افزونه ديجيتس نصب بوده است.

طبق توضيحات با فعال کردن این گزینه انتقال کاربران از دیجیتس انجام می شود.  من چون سايت تازه تاسيس داشتم و براي يك مدت دو هفته ايي ديجيتس روي سايتم نصب بود و كسي تا الان با اون عضو سايت نشده بود گمون مي كردم نياز نباشه اين گزينه را فعال كنم. 

بعد از فعال كردن اين گزينه مشكل عدم ورود و نمايش مرتب صفحه ورود بعد از زدن كد يك بار مصرف فعلا حل شده است.

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1402/12/13

امروز  مي خواستم وارد سايت بشم ولي همون مشكلات قبلي مجدد تكرار شد.  پس مشكل از نزدن تيك هماهنگ سازي افزونه ديجيتس نبود.

از پشتيباني پلاگين ايزي لاگين هم خبري نيست و جواب ما را بعد از 3 روز هنوز ندادند. تصميم گرفتم از  قسمت تماس با ما سايتشون شماره پشتيباني  بردارم و تماس بگيرم كه ديدم نوشته شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الي 18 و يك شماره موبايل هم گذاشته بودند

مواردي كه تا اين لحظه در كار كردن با پلاگين ايزي لاگين در گيرش هستم :

 1. كاربرهايي كه قبلا ثبت نام كردند و شماره موبايل ندارند چطور موبايل ازشون دريافت كنيم؟
 2. كاربرهايي كه توي پروفايلشون شماره تلفن وارد كردن و براشون اس ام اس هم ميره چرا توي قسمت كاربران سايت نوشته شماره تلفن ثبت نشده
 3. چرا وقتي كاربر كدي كه براش اس ام اس شده را مي زنه و درست هم هست اول مي نويسه در حال انتقال بعد مي نويسه كد اشتباه هست و بعد هم وارد سايت ميشه (خوب اگر كد اشتباه هست كه نبايد وارد بشه!!! اگر هم كد درسته چرا مي نويسه اشتباه هست؟

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1402/12/14

واقعا پشتيباني خيلي ضعيفي داره اين افزونه ايزي لاگين – زنگ زدم به شماره پشتيبان رفت روي پيغام گير، پيغام گذاشتم فايده ايي نداشت.
تيكت ها هم كه در تصوير زير مي بينيم همه مشكلاتي هم كه من با اين افزونه دارم و كسي هم پاسخگو نيست شايد اشكال از افزونه نيست و من تنظيمات درست انجام نميدم كاش يكي جواب ميداد پلاگين ايزي لاگين بايد چطوري تنظيم بشه

افزونه ايزي لاگين - وضعيت تيكتهايي كه زدم و بي نتيجمه مونده و نتونستم اين پلاگين ورود با شماره موبايل تنظيم كنم

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1402/12/16

خوب ديگه زمان پشتيباني يك ماه ما داره تموم ميشه 18 روز مونده و هنوز هيچ جوابي از پشتيبان دريافت نكردم.

از زمان اولين و دومين تيكت 6 روز و از تيكت سوم 3 روز گذشته و هيچ جوابي دريافت نكردم. روي موبايلي كه در قسمت تماس با ما هم بود پيغام گذاشتم كه بابا اين افزونه ورود پيامكي شما اگرم مشكل نداره پشتيباني كنيد راهنمايي كنيد تا بتونيم استفاده كنيم.

بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي | ديجيتس يا ايزي لاگين؟

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1402/12/17

امروز موفق شدم با پشتيبان صبور و محترم شركت بيگر سافت صحبت كنم .
جوياي علت تاخير در پاسخگوي شدم كه علت در خصوص فشار كاري پايان سال روي تيم بيگر سافت بوده و انشاله از ابتداي سال آينده اين تاخير در پاسخگويي ها اوكي ميشه .

البته پيشنهاد هم داشتند كه يك هزينه مجدد واريز كنيم به عنوان پشتيباني سريع كه در كمترين زمان پاسخگوي تيكتها باشند كه البته اين كارشون زياد مورد قبول من نيست. به نظرم وقتي شما يك محصولي را مي فروشيد بايد تا زماني كه تعهد كردين پشتيباني كنيد و از سيستم تيكت نهايتا هر 24 ساعت یك بار جواب بدين.

از مواردي كه قبلا هم شما در جريانش بودين مورد مشاهده فیلم های آموزشی را در چت آنلاين برام بررسي كردند. مشکلی که در خصوص فراموشی رمز عبور بود هم قرار شد در آپديت بعدي برطرف بشود.

 مشکل اصلی که در خصوص عدم ورود کاربرانی هست که قبل از نصب این افزونه ثبت نام کردند بود. راه حلی که تیم پشتیبانی بیگرسافت دادن این بود که مي بايست برخي از گزينه ها در تنظيمات افزونه راكت را فعال نمي كردم كه من به اشتباه اين تنظيمات براي دستيابي به سرعت بالاتر فعال كرده بودم عكس موارد اينجا مي‌گذارم كه اگر دوستان هم اين مشكل را در زمان استفاده از پلاگين ايزي لاگين پيدا كردن بتوانند استفاده كنند

  
بهترين افزونه ورود و عضويت پيامكي | ديجيتس يا ايزي لاگين؟ تنظيمات براي ركت و رفع مشكلاتي كه بهش برخورد كردم

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1402/12/19

شايد خنده دار باشه ولي باز من با يوزر ادميني كه دارم (يوزري كه قبل از نصب افزونه ايزي لاگين ساختم) نمي تونم وارد سايت بشوم.

اس ام اس برام مياد وارد ميكنم باز مجدد ميره صفحه لاگين و اين مشكل به نظرم قابل حل نباشه چون ديگه خود تيم بيگرسافت كه سازنده افزونه ايزي لاگين هستند تمام تنظيمات را انجام دادن و همچنان مشكل باقيست.
براي حل اين مشكل با يك شماره موبايل ديگر ثبت نام كردم و اين يوزر ادمين كردم و فعلا با يوزر ادمين جديد مشكلي در ورود با اين افزونه ندارم. 

مشکل ارسال چندین باره کد ورود - مشکلات افزونه ایزی لاگین شرکت بیگرسافت

راه حل مشکل ورود کاربران قدیمی سایت با افزونه ایزیی پلاگین

راه حل هایی که پشتیبان افزونه داده بودن نتیجه موقتی داشت و وقتی با یک مرورگر دیگر امتحان کردم و یا روز بعد این مورد باز تست کردم مشکل همچنان باقی بود. برای همین یک یوزر با یک شماره دیگر ثبت نام کردم و از قسمت کابران نقش کاربری مدیر کل به این یوزر دادم و هیچ مشکلی در ورود تا این زمان (1403/01/03) دیگر نداشتم. نتیجه اینکه افزونه ایزی لاگین گزینه ادغام کاربران با سایر افزونه های ورود و ثبت نام با شماره موبایل را دارد ولی با کاربرانی که قبل از نصب افزونه عضو سایت شما شده اند این مشکل را دارد.

بروز رساني بررسي افزونه ايزي لاگين 1403/01/03

خوب خدا شکر تیم بیگرسافت بالاخره فیلم های اموزشی افزونه را کامل کرد. البته مجدد در فیلم های اموزشی یک قسمت توضیح دادن که در خصوص رول کابران هست ولی در افزونه چنین گزینه ایی نیست  و با تیمشون که صحبت کردم فرمودن در ورژن جدید این گزینه اضافه خواهد شد.

ولی هنوز به روزرسانی منتشر نشده است 

 

 • مورد جدیدی که امروز با آن برخورد کردم در خصوص وارد کردن رمز ورود برای کابرانی هست که ثبت نام می‌کنند.

در زمان ثبت نام علی رغم اینکه بعد از وارد کردن شماره موبایل بلافاصله برای شما کد ورود ارسال می شود ولی شما می توانید گزینه ثبت کلمه عبور را بزنید و رمز عبور برای خود مشخص کنید که به نظر می رسد این کار زیاد کاربر پسند نیست و بجای آن بهتر بود در قسمت دریافت اطلاعات از کاربر فیلد کلمه عبور نیز بود

محاسن افزونه ايزي لاگين

پشتيباني قوي

نكنه بسيار مهم كه در خريد اين افزونه بايد مد نظر داشته باشيد. رفتار و اخلاق كاري پشتيبانهايي هست كه در سايت هستند بسيار متين و صبورانه پاسخگوي شما هستند و اگر هم مشكلي باشه و يا تغييري شما نياز داشته باشيد كه در به روز كردن و كاربردي كردن افزونه ايزي لاگين مفيد باشه حتما در اپديتها بعدي اعمال مي كنند.

تاثير روي سرعت سايت

سرعت سايت با نصب اين پلاگين تغيير نكرد و اثر منفي روي سرعت نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود رایگان دوره

طراحي سايت بدون كد نويسي

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراك بگذاريد

تست شماره دو

تيم طراحي سايت جولان

الان در دفتر هستیم

با ما تماس بگیرید!

شماره تماس

0913-168-1748

پست الکترونیکی

info@jolan.ir

مشاوره تلفنی رایگان
همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.
لوگو تيم طراحي وب سايت جولان
تيم طراحي سايت جولان

الان در دفتر هستیم

با ما تماس بگیرید!

شماره تماس

0913-168-1748

پست الکترونیکی

info@jolan.ir

مشاوره تلفنی رایگان
همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.